KRS 0000762837, NIP 7811986352
biuro@fundacjafractal.pl

KONFERENCJA PRASOWA W KUTNIE

W poniedziałek na zaproszenie organizatorów 45 „Święta Róży w Kutnie” Tomek Ciesielski poproszony został o podsumowanie działań promocyjnych prowadzonych przez Kutnowki Dom Kultury i Miasto Kutno począwszy od Targów Ogrodniczych GARDENIA 2019 po otwarcie Ogrodów Dolnych Zamku Królewskiego w Warszawie. Rozmawialiśmy też o planach na 2020 rok i udziale Kutna w międzynarodowym projekcie przygotowywanym przez Fundację Fractal na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu „GARDENIA”
pod nazwa ARENA KRAJOBRAZU
na wydarzenie to Tomek Ciesielski zaprosił projektantów, z którymi miał przyjemność współpracować m.in Chris Beardshow i Jo Thompson z Wielkiej Brytanii. Gośćmi będą też projektanci z Finlandii i Niemiec. Więcej informacji znajdziecie już z poczatkiem października na stronie www.arenakrajobrazu.pl stronie fundacji i mediach społecznościowych.