KRS 0000762837, NIP 7811986352
+48 602 539 559
biuro@fundacjafractal.pl

Blog

Współpraca z MOPR

W ramach projektu „Zielony Fyrtel” podpisaliśmy właśnie umowę o współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Poznaniu.Od teraz będziemy wspierać się w zazielenianiu miasta.

Dziękujemy za udział w Forum

4 Forum Architektów Krajobrazu a zarazem pierwsze wydarzenie w 2019 organizowane przez Fundację FRACTAL za nami. Efekty przerosly nasze najśmielsze oczekiwania.330 zarejestrowanych uczestników, ogromne powodzenie prezentacji Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, miejskie programy społeczne i pokaz cięcia róż to prezentacje, które z pewnością staną się regułą kolejnych projektów.Dziekujemy wszystkim, ktorzy przyczynili się do sukcesu tego projektu.Serdecznie…
Przeczytaj więcej

Patronat Prezydenta MIASTA POZNANIA

Patronat Prezydenta MIASTA POZNANIA Miło jest nam poinformować, że realizowany przez fundację projekt FORUM ARCHITEKTÓW KRAJOBRAZU na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2019 został doceniony przez Prezydenta Miasta Poznania.Wydarzenie to otrzymało Horowy Patronat Pana Prezydenta.  Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na FORUM ARCHITEKTÓW KRAJOBRAZU.

Mamy „kanał”;)

Miłośników filmów i filmowania zapraszamy na nasz nowo otwarty kanał Youtube.

JUŻ JEST ! Program 4 Forum Architektów Krajobrazu

11.30 – Otwarcie 4 Forum Architektów Krajobrazu, Targi GARDENIA 2019, MTP, Pav. 6 11.40 – 12.10dr hab. inż. Hanna Michalak Tytuł: Miejskie puzzle – Ogrody wyobraźni. Struktury przestrzenne miasta, także te dotyczące zieleni,  jak puzzle powinny składać się w jedną logiczną całość. Ukształtowany przez lata system zieleni Poznania jest wzorcowym rozwiązaniem, które powinno być kontynuowane. Autorka…
Przeczytaj więcej

4Forum Architektów Krajobrazu

Z początkiem roku rozpoczęliśmy prace nad projektem, którego finał rozpocznie się 22-go lutego o godz. 11.00 pav. 6 na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2019. Wkrótce na stronie i w mediach społecznościowych pojawi się pełen program Forum.Śledźcie też Fanpage wydarzenia pod adresem @forumarchitektowkrajobrazu.Zapraszamy do obserwowania tej strony.

TWARZ FUNDACJI

Witamy na stronie Fundacji FRACTAL. Prezentujemy nasze logo, które od teraz bedzie towarzyszyć wszystkim realizowanym przez Fundację Fractal projektom. Jak zaproponował autor projektu, jego graficzny element, składający się z charakterystycznych dziewięciu kropek, będzie towarzyszył innym logotypom powstającym na potrzeby cyklicznych projektówrealiziwanych przez fundację.